Info apie medžiagas

osb.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų slapukų politika Sutinku

Papildoma informacija

OSB


OSB pritaikymas stogams

Kaip įrengti paklotą dengiant stogą bituminėmis čerpėmis?

Stogo konstrukciją įrengę iš KRONOPLY OSB plokščių, galėsite atsisakyti grebėstų ir tiesiog ant plokščių kloti bitumines stogo čerpes.

OSB plokštes patogiai naudosite. Svarbu, kad 90 proc. plokštės yra mediena. O medis džiūdamas traukiasi, gavęs drėgmės - išbrinksta. Todėl stogui dengti nusprendę kalti OSB plokščių paklotą, daugiau dėmesio skirkite jo techniniam sprendimui.


OSB perdangoms ir sienoms

Kaip montuoti sienų apkalą?

Jei apkalos plokštes tvirtinate stipriąja ašimi lygiagrečiai su statramsčiais, minimalus jų storis tvirtinant ant 40 cm atstumais išdėstytų statramsčių turi būti 10 mm, o ant 60 cm atstumais išdėstytų statramsčių – 12 mm. Sienų apkalos plokštes galite montuoti vertikaliai arba horizontaliai. Tarp plokščių ir aplink angas langams bei durims palikite 3 mm tarpeliai. Įstrižiniai sutvirtinimai nereikalingi, nebent tai nurodo pastato projektuotojas.


OSB plokštės grindims

Įrengti grindis iš OSB plokščių galėsite dvejopai:

Pirmasis būdas,
kai OSB plokštes klojate vienu sluoksniu ir naudojate pagrindinę laikančiąją konstrukciją.