osb.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų slapukų politika Sutinku

Papildoma informacija

Sienos iš ClicWall - visą laiką kaip naujos

Įsirengiant namus visuomet kyla klausimas, kaip apdirbti sienas, kad jos būtų ne tik gražios, tačiau ir ilgai išliktų kaip naujos. Ypač šis klausimas aktualus įrengiant viešąsias erdves, kur žmonių srautai yra didesni ir sienų apdaila nusidėvi daug greičiau.

Naudojant UNILIN gaminamas ClicWall plokštes galima išspręsti daugelį šių klausimų.

Labai lengvai prižiūrimos sienos

Praktikoje atlikti bandymai rodo, kad ClicWall yra lengvai valoma sienų apdaila. Net stipriausias

permanentinis žymeklis nuvalomas tiesiog paprasta kempine su vandeniu, tarsi tai būtų paprasta dėmė.

Dėl šios priežasties vaikų kambarys su ClicWall apdaila ne tik sumažins galvos skausmą tėvams, tačiau ir išlaikys puikų vaizdą - valydami galėsite nesijaudinti, kad sienų apdaila pradės blukti ar atsiras kitų, nemalonių žymių.

Puikiai atrodanti apdaila

Unikali Uniclic® technologija sukuria vientisos sienos įspūdį. Dėl šio ypatingo jungimo būdo siūlių beveik nesimato. Tai reiškia, kad be papildomų pastangų turėsite besiūlę, atsparią įbrėžimams, UV spinduliams ir lengvai plaunamą sienų apdailą.

Sandelyje visuomet turime 13 skirtingo dizaino ploksčių. Galėsite išsirinkti ne tik vienspalvius dekorus, tačiau ir betono ar kelių skirtingų rūšių medžio imitacijų su reljefiniu paviršiumi, kurie sukurs prabangios sienų apdailos efektą už tikrai prieinamą kainą. Specialiai jums galime pasiūlyti bene 100 užsakomų dekorų.

Lengvai ir greitai montuojamos plokštės

ClicWall apdailos plokščių nereikia papildomai ruošti. Tiesiog tvirtinate plokštes prie sienos ar lubų profilių. Skirtingai negu dirbant su gipso kartonu, jums nereikės glaistyti, dažyti ar kaip nors kitaip apdoroti plokščių, kad būtų pasiektas galutinis gražios sienos apdailos rezultatas.

Plačiau apie ClicWall montavimą ir palyginimą su gipso kartonu skaitykite čia.

Tvirtos ir draugiškos sienos

Sienų apdailos plokštės ClicWall pagamintos iš medžio plaušo, kuris pasižymi patvarumu. Galėsite montuoti net iki 50kg sveriančias detales ar lentynas be papildomų sutvirtinimų. Ypač tai pravers, kai reikės kabinti televizorius ar kitus sunkesnius daiktus viešosiose erdvėse.

Gaminant plokštes, nėra naudojamos jokios žmogaus sveikatai kenkiančios medžiagos, todėl drąsiai galima teikti, kad tai yra sveikatai nekenksminga sienų apdaila.

Optimalus pasirinkimas

Rinkdamiesi sienų apdailą ir lygindami alternatyvas atkreipkite dėmesį ne tik į produkto kainą, tačiau ir naudą, kurią gaunate. Įvertinkite, kas Jums yra svarbiausia, ir priimkite geriausią sprendimą. Papildomai išleistas euras Jums garantuos sklandesnį įrengimą ir ramesnį miegą.

Mūsų konsultantai visada pasiruošę padėti išgryninti Jūsų poreikį ir pasirinkti Jums tinkamiausią produktą.

 

 

SKAMBINKITE DABAR:

Mantas, tel. 8 685 16003,

Elvyra, tel. 8 699 833 80,